Кориця як засіб для схуднення: міф чи реальність

Кориця — пряність, яку використовують у різних кухнях як ароматизатор.
Кориця — це ароматна пряність, яка може надавати особливого смаку стравам та напоям, а також має широкий спектр корисних властивостей, якщо споживати її у невеликих кількостях в межах збалансованого раціону.
Згідно з нещодавніми дослідженнями, кориця також допомагає в зниженні ваги та лікуванні інших ускладнень метаболічного синдрому.
Кориця викликає потемніння жиру
Екстракт кориці допомагає збільшити кількість бурого жиру в підшкірних (жировий шар під шкірою) жирових клітинах. Це особливо добре для людей із жиром у ділянці живота, адже жир на животі та в ділянці талії — це білий жир. Вживання кориці допомагає перетворити жир на животі на коричневий. А бурий жир, зі свого боку, може бути використаний тілом для підтримання температури тіла та як енергія.
Підвищує чутливість до інсуліну
Поліфеноли в кориці допомагають поліпшити чутливість до інсуліну. Інсулін регулює рівень глюкози в крові. Коли ваш організм не виробляє достатньої кількості інсуліну або стає резистентним до інсуліну, рівень глюкози в крові може підвищуватися, що призводить до накопичення жиру, ожиріння, діабету та інших захворювань. Дослідження підтвердили, що кориця може сприяти зниженню ваги, зменшуючи резистентність до інсуліну.
Кориця знижує рівень цукру в крові натщесерце
Кориця допомагає знизити рівень глюкози в крові натщесерце. Дослідження, проведене вченими з Каліфорнійського університету в Девісі, засвідчило, що вживання цільної кориці або екстракту кориці може знизити рівень глюкози в крові натщесерце і підвищити чутливість до інсуліну в пацієнтів із діабетом 2 типу. Проте проконсультуйтеся з лікарем про дозування, перш ніж використовувати корицю для лікування діабету.
Вживання кориці зменшує окружність талії
Жир у ділянці живота є серйозною проблемою. Він накопичується через надмірне споживання калорій, малорухливий спосіб життя та надмірний стрес. Вчені виявили, що вживання кориці може допомогти зменшити окружність талії та масу тіла.
Джерело: tsn.ua/zdorovya